Volná místa v oboru Zdravotnictví

Úřad práce Kroměříž k dnešnímu dni nabízí 38 volných pracovních míst v oboru Zdravotnictví.

Sociální pracovník/pracovnice
Volné místo na pracovní pozici Sociální pracovník/pracovnice nabízí Charita Kroměříž v Kroměříži. Mzda 26 000–26 500 Kč.
Poslední změna: dnes
Pracovník/ce v sociálních službách
Volné místo na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách nabízí Charita Kroměříž v Kroměříži. Mzda 20 000–22 000 Kč.
Poslední změna: dnes
Vedoucí služby
Volné místo na pracovní pozici Vedoucí služby nabízí Charita Kroměříž v Kroměříži. Mzda 29 000–31 000 Kč.
Poslední změna: dnes
Pracovník/ce sociální péče - DPP
Volné pracovní místo Pracovník/ce sociální péče - DPP v Kroměříži eviduje Úřad práce Kroměříž. Firma Česká katolická charita nabízí nástupní mzdu od 95 Kč.
Poslední změna: včera
Uklízeč/ka
Volné místo na pracovní pozici Uklízeč/ka nabízí Centrum pro seniory, příspěvková organizace v obci Holešov. Mzda 15 800–18 400 Kč.
Poslední změna: včera
Všeobecná sestra
Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra nabízí Centrum pro seniory, příspěvková organizace v obci Holešov. Mzda 26 000–40 000 Kč.
Poslední změna: včera
Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče - DPP/DPČ
Volné místo na pracovní pozici Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče - DPP/DPČ nabízí Charita Holešov v obci Holešov. Mzda od 140 Kč.
Poslední změna: před 4 dny
Zdravotní sestra - domácí zdravotní péče
Volné místo na pracovní pozici Zdravotní sestra - domácí zdravotní péče nabízí Charita Holešov v obci Holešov. Mzda od 13 000 Kč.
Poslední změna: před 4 dny
Pečovatel/ka charitní pečovatelské služby
Volné místo na pracovní pozici Pečovatel/ka charitní pečovatelské služby nabízí Charita Holešov v obci Holešov. Mzda od 10 000 Kč.
Poslední změna: před 4 dny
Pečovatel(ka) charitní pečovatelské služby - DPP/DPČ
Volné místo na pracovní pozici Pečovatel(ka) charitní pečovatelské služby - DPP/DPČ nabízí Charita Holešov v obci Holešov. Mzda od 100 Kč.
Poslední změna: před 4 dny
Pracovník/ce v sociálních službách - ASISTENT/KA V CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ
Volné místo na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách - ASISTENT/KA V CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ nabízí Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace v Kroměříži. Mzda od 21 280 Kč.
Poslední změna: před 4 dny
Sociální pracovník/ce - Chráněné bydlení
Volné místo na pracovní pozici Sociální pracovník/ce - Chráněné bydlení nabízí Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace v Kroměříži. Mzda od 22 800 Kč.
Poslední změna: před 5 dny
Lékař/ka pro práci na lůžkovém oddělení následné péče
Volné místo na pracovní pozici Lékař/ka pro práci na lůžkovém oddělení následné péče nabízí Česká provincie Kongregace Milosrdných sester sv. Vincence de Paul - Nemocnice Milosrdných sester v Kroměříži. Mzda od 44 000 Kč.
Poslední změna: 7.9.2019
Zdravotní sestra - chirurgická ambulance
Volné místo na pracovní pozici Zdravotní sestra - chirurgická ambulance nabízí MUDr. Oldřich Hülle - chirurgická ambulance s.r.o. v Kroměříži. Mzda od 19 000 Kč.
Poslední změna: 5.9.2019
Optometrista/ka
Volné místo na pracovní pozici Optometrista/ka nabízí Oční optika Karolová s.r.o. v obci Holešov. Mzda od 28 000 Kč.
Poslední změna: 4.9.2019