Administrativní pracovník/ce služebny městské policie (Bystřice pod Hostýnem)

Město Bystřice pod Hostýnem nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník/ce služebny městské policie". Nástupní mzda je 18 500 – 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovník/ce služebny městské policie
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
18 500 – 22 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Město Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 137
76861

573 501 926

Další informace o volném místu

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: v nepřetržitém provozu zajišťuje provoz služebny městské policie, monitoruje pomocí kamerového dohlížecího systému sledovaná místa, zajišťuje předávání informací kompetentním složkám, obsluhuje pult centrální ochrany, vydává klíče od objektů
- Požadavky: základní vzdělání, uživatelská znalost práce na PC, zkušenosti s administrativou, znalost města Bystřice pod Hostýnem a místních částí, zdravotní způsobilost pro práci v noci
- Výhody, ke kterým může být přihlédnuto: praxe na obdobné pozici
- Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění

- Uchazeč doručí písemnou přihlášku v zalepené obálce označené „Výběrové řízení – pracovník služebny MP“ na podatelně Městského úřadu nebo zašle na adresu: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo nám 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, případně do datové schránky města se zaručeným elektronickým podpisem, a to nejpozději do 14.06.2021 (včetně).

Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení uchazeče, telefonický nebo e-mailový kontakt na uchazeče, jeho datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, prohlášení o tom, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách výběrového řízení, datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč připojí životopis.
Další informace na úřední desce města www.bystriceph.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Město Bystřice pod Hostýnem
Ing. Michaela Studená
personalistka
573 501 926
michaela.studena@mubph.cz


Poslední změna: před 2 týdny