Administrativní pracovník/ce ve slévárně (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník/ce ve slévárně". Nástupní mzda je 28 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovník/ce ve slévárně
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Kroměříž
Mzda:
28 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Čtyřsměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - Kroměříž, Na Sádkach - agentura práce
Na Sádkách 3572/2a
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zapisování, evidence a následná kontrola dat zadaných do informačního systému, proběhne zaškolení pro práci s diagnostickým strojem, udržování stanovených záznamů, spolupráce s ostatními odd.
- Požadujeme: ÚSO s maturitou, výbornou znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: práci ve 4. směnném provoze, 4 dny práce / 4 dny volno, platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, stravenkový paušál, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned

- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-15:30. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem