Elektromechanik/čka (operátor/ka výroby) (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Elektromechanik/čka (operátor/ka výroby)". Nástupní mzda je 20 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Elektromechanik/čka (operátor/ka výroby)
Obor(y):
Doprava , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Kroměříž
Mzda:
20 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - Jožky Silného 2 - agentura práce
Jožky Silného 2783/9
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Montážní práce v elektronické výrobě. Ruční a mechanická montáž součástek a dílců, manipulace se součástkami a dílci, obsluha poloautomatického testování, značení dílců apod.
- Požadujeme: střední vzdělání (vyučen), zaučení provádíme v rámci zácvikového programu., manuální zručnost, dobrý zrak, spolehlivou docházku
- plný úvazek 7,5 hod. denně ve dvousměnném provozu
- Nabízíme: úkolovou mzdu, příspěvek na stravování (stravenkový paušál) 80%, 5 dnů indispozičního volna ročně, jiné zaměstnanecké výhody a bonusy, čisté a klidné pracovní prostředí v klimatizované výrobní hale, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt u p. Večerky tel. 777 776 355 nebo na email: zdenek@kmkonsult.cz.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem