Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz (Hulín)

KM konsult s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz". Nástupní mzda je 22 000 – 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
22 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - pracoviště Antonína Dvořáka, Hulín - agentura práce
Antonína Dvořáka 1344
76824

Další informace o volném místu

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: práce ve výrobě škvarků a sádla (masná výroba), pracuje se s břemeny - příprava masného polotovaru k dalšímu zpracování, manipulace s hotovými výrobky, kontrola, vážení a jejich příprava na expedici
- Požadujeme: potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: práci na HPP ve dvousměnném provoze, PD 6:00-14:30, 12:30-21:00, Po-Pá, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky p. Večerka tel. 777 776 355 nebo na email: kmkonsult@kmkonsult.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci