HSE Manažer / ka (Holešov)

Nestlé Česko s.r.o. nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "HSE Manažer / ka". Nástupní mzda je od 75 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
HSE Manažer / ka
Obor(y):
Obrana a ochrana , Výroba a provoz
Obec:
Holešov
Mzda:
od 75 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov
Palackého 134
76901

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Budete vést a koordinovat aktivity zaměřené na zajištění bezpečnosti našich pracovišť. Provádět detailní kontroly BOZP na pracovištích, abyste zajistili nejvyšší standardy bezpečnosti. Implementovat opatření a aktivity zaměřené na předcházení pracovním úrazům. Pokud se však nějaký úraz stane, budete pečlivě vyšetřovat jeho příčinu. Bude na vás záležet, abyste minimalizovali riziko pracovních úrazů a případně je řádně dokumentovali. Pravidelně budete vyhodnocovat rizika z hlediska BOZP a PO a navrhovat zlepšení a opatření ve spolupráci se skvělým týmem bezpečnostních techniků. Povedete tým dvou zkušených bezpečnostních techniků. Budete poskytovat školení v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pro zaměstnance, dodavatele, případně návštěvníky. Bude na vás záležet, abyste zajistili dodržování všech zákonů a nařízení v oblasti BOZP a PO, jak na úrovni legislativních požadavků, tak našich interních předpisů. Budete komunikovat s orgány státní správy, jako jsou KHS, OIP a HZS, a zastupovat naši společnost v této oblasti. Budete mít na starosti vedení a implementaci projektů zaměřených na zajištění bezpečnosti práce.

- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnosti práce, Odbornou způsobilost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, Zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti jsou výhodou, Znalost normy ISO 45001, Znalost MS Office, Komunikativní znalost anglického jazyka, Řidičský průkaz skupiny "B"

- Zaměstnanecké výhody: Work-life balance - celkem 30 volna, Nabízíme flexibilitu - pracovní doba 7,5 hod/ denně s pružnou pracovní dobou s pevným jádrem 8:00-13:00 hod., Roční bonus na základě splnění cílů, Široká škála příspěvků: na "penzijko" až 7.200Kč/rok, na dojíždění až 18.000Kč/rok, benefit plus až 7.200 Kč/rok a mnohé další…. V pondělí a úterý je možnost v rámci pracovní doby odskočit na masáž, Až 20 % sleva na výrobky Nestlé z naší závodové prodejny, Snídaně / obědy (případně večeře) v naší závodní jídelně za dotovanou cenu

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.matuskova@cz.nestle.com.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem