Investiční technik / ka (Kvasice)

Sociální služby Haná, příspěvková organizace nabízí v obci Kvasice volnou pracovní pozici "Investiční technik / ka". Nástupní mzda je 24 100 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Investiční technik / ka
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Kvasice
Mzda:
24 100 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Sociální služby Haná, příspěvková organizace
Parková 21
76821

Další informace o volném místu

Pracoviště Kvasice
- Náplň práce: Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracování investičních záměrů, řešení majetkoprávních vztahů. Zpracování rozpočtů a plánů na přípravné, průzkumové a projektové práce. Zpracování zpráv o vyhodnocení investičních akcí. Kontrola dodržování harmonogramu stavebních prací, zabezpečení protokolárního předání a převzetí ukončených prací, účast na kontrolních dnech a kolaudacích. Realizace a administrace veřejných zakázek malého rozsahu. Sledování a šetření stavu, stupně, opotřebení a technické způsobilosti budov, strojů a jednotlivých technologických zařízení včetně navrhování opatření. Zajišťování údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti. Evidence smluv v Registru smluv. Zpracování návrhů na řešení majetkoprávních a vlastnických vztahů s majiteli dotčených nemovitostí.
- Požadavky pro vznik pracovního poměru - minimálně středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru, zkušenosti v oblasti zákona o veřejných zakázkách, velmi dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič sk. B, komunikativnost, samostatnost, důslednost, trestní bezúhonnost
- Pracovní poměr od 1.5.2023 nebo dle dohody na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Pracovní úvazek 40 hodin/týden, možnost pružné pracovní doby a homeoffice. 10. platová třída 23 390 - 34 370 dle započitatelné praxe, osobní příplatek

- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivační dopis na adresu Ředitelství SSL Haná, personální oddělení, Parková 21, 768 21 Kvasice nebo elektronicky na e-mailovou adresu radmila.baierova@sslhana.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny