Investiční technik/ka pro památkové objekty ve správě NPÚ (Kroměříž)

Národní památkový ústav nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Investiční technik/ka pro památkové objekty ve správě NPÚ". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Investiční technik/ka pro památkové objekty ve správě NPÚ
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Národní památkový ústav - provozovna Kroměříž
Sněmovní náměstí 1/2
76701

770 164 298, 721 715 806

Další informace o volném místu

Pracoviště v Kroměříži, v Brně nebo v Olomouci
Místo výkonu práce: (území Moravy, památkové objekty (hrady a zámky) ve správě NPÚ)

- Pracovní náplň: Ve spolupráci s kastelánem památkového objektu NPÚ (hradu, zámku, dolu): zpracovává koncepci obnovy a údržby památkového objektu či historické zeleně. Koordinuje projektovou, technickou a provozní přípravu akcí, včetně podkladů pro jejich vyúčtování a finanční zajišťování investice, Pro připravované akce zadává, koordinuje a konzultuje s příslušnými specialisty a projektanty provádění projekčních prací, Zajišťuje podklady nutné k realizaci jednotlivých akcí zejména: investiční záměry, studie proveditelnosti, podklady pro rozhodnutí související s řízením podle Stavebního a Památkového zákona, uveřejňování povinných informací apod., V rámci realizace akcí obnovy památkových objektů připravuje a vypisuje výběrová řízení na dodavatele, Vede základní agendu k čerpání finančních prostředků ze státního rozpočtu, případně ostatních zdrojů v rámci vyhlášených grantů a projektů financovaných z EU pro jednotlivé akce, Ve spolupráci s kolegy a dalšími odborníky, provádí dozor nad realizací investiční akce, po věcné, technické i finanční stránce.

- Hledáme: VŠ vzdělání a odpovídající praxi ve stavebním oboru, případně oborech příbuzných, zodpovědného a samostatného kolegu i kolegyni s organizačnimi a komunikačnimi schopnostmi se znalosti projektového řizení stavebnich akci, aktivního řidiče (sk. B), znalost Stavebního zákona a souvisejících předpisů nutností, uživatele MS Office a dalších běžných elektronických nástrojů (Internet atd.), dobrou znalost českého jazyka (zejména v písemném projevu), trestní bezúhonnost
- Výhodou: znalost Památkového zákona a agendy státní památkové péče, orientace ve stavebních rozpočtech a stavební či technické dokumentaci, zkušenost v oblasti zadávání či realizace veřejných zakázek, aktivní přístup k používání PC a ochota rozvíjet své zkušenosti na poli elektronických databází a archivačních systémů
- Termín nástupu: od září 2021, nebo dle dohody, Pracovní místo je zařazeno do 11. platové třídy (platové zařazení dle zákona č.262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 340/2017 Sb., v platném znění).
- Nabízíme: zajímavou a naplňující práci ve stabilní, celorepublikově fungující, příspěvkové organizaci Ministerstva kultury ČR, zaškolení a podporu teoretickou i technickou, nejen po nástupu, profesní rozvoj v souladu s osobními i podnikovými potřebami, účast na odborných konferencích a vzdělávacích projektech, vstup zdarma na vybrané památkové a kulturní objekty i pro rodinné příslušníky, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici na uvedenou adresu zašlete: strukturovaný profesní životopis s adresou a kontakt (tel. číslo a e-mail), krátký motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Požadované podklady zašlete v zalepené obálce do 15. 7. 2021 do 11:00 hodin. Na obálku napište: "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - INVESTIČNÍ REFERENT - NEOTEVÍRAT". Adresa pro doručení přihlášek do výběrového řízení: Národní památkový ústav, územní památková správa v Kroměříži, Sněmovní náměstí 1, 767 01 Kroměříž.
Kontakt:
Ing. Mgr. Pavla Pokoráková, pokorakova.pavla@npu.cz, (+420 770 164 298)
Ing. Klára Zábojníková zabojnikova.klara@npu.cz, (+420 721 715 806)

Kontakt na zaměstnavatele

Národní památkový ústav - provozovna Kroměříž
Ing. Pokoráková, Ing. Zábojníková
770 164 298, 721 715 806
pokorakova.pavla@npu.cz, zabojnikova.klara@npu.cz


Poslední změna: před 1 týdnem