Konstruktér/ka elektro HW (Hulín)

TOSHULIN, a.s. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Konstruktér/ka elektro HW". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konstruktér/ka elektro HW
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TOSHULIN, a.s.
Wolkerova 845
76824

Další informace o volném místu

pracoviště Hulín
- Pracovní náplň - navrhování a konstrukce HW vybavení CNC obráběcích strojů, tvorba konstrukční dokumentace elektro HW vybavení, komunikace s dodavateli komponent, spolupráce se strojními konstruktéry a programátory SW, spolupráce s výrobním a montážním oddělením, sledování trendů v oboru
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru, vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a §10 výhodou, dobré technické znalosti, řidičský průkaz sk. B, schopnost čtení technické dokumentace,, znalost některého CAD SW např. Inventor, AUTOCAD výhodou, zodpovědnost, inovativní myšlení, aktivní přístup, schopnost komunikace a týmové práce, zájem o obor, chuť k sebevzdělávání, znalost jazyka Angličtina (mírně pokročilá) nebo Němčina (mírně pokročilá)
- Výhodou: znalost práce v programu EPLAN P8

- Nabízíme: velmi zajímavou a různorodou náplň práce, možnost podílet se na vývoji strojů na špičkové světové úrovni, možnost osobního rozvoje, zvýhodněné volání až pro 5 telefonních čísel, příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč, pružnou pracovní dobu, účast na odborných seminářích, konferencích, veletrzích, jazykové kurzy, závodní stravování, až 25 dní dovolené, odměna za zlepšovací návrhy

- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00-14:00 hod., paní Pospíšilová, tel: 573 327 210) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e- mail: katerina.pospisilova@toshulin.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem