Koordinátor/ka logistiky (Hulín)

TOSHULIN, a.s. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka logistiky". Nástupní mzda je 32 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinátor/ka logistiky
Obor(y):
Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hulín
Mzda:
32 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TOSHULIN, a.s.
Wolkerova 845
76824

Další informace o volném místu

pracoviště Hulín
- Co budete dělat: organizovat poptávková a výběrová řízení v oblasti vnitrostátní i mezinárodní přepravy, zajišťovat a organizovat přepravu zásilek v rámci ČR a zahraničí, komunikovat s celními úřady a hospodářskou komorou, zajišťovat clení odesílaných a přijímaných zásilek a zboží, organizovat zahraniční pracovní cesty včetně vízové agendy, podporovat obchodní oddělení firmy a oddělení péče o zákazníka, spolupracovat s oddělením expedice
- Znalosti a dovednosti: orientace v problematice logistiky, orientace v celní problematice výhodou, praxe v oblasti výhodou, schopnost písemné komunikace v angličtině, dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Nabízíme: příležitost být součástí komplexních projektů ve firmě s dlouholetými zkušenostmi v oboru, prostor pro vlastní realizaci a úspěch, pružná pracovní doba, bonusy/prémie, mobilní telefon, zvýhodněné volání až pro pět telefonních čísel, notebook, příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč, závodní stravování, dovolená nad rámec zákoníku práce, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: katerina.pospisilova@toshulin.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem