Obsluha hydraulického lisu (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Obsluha hydraulického lisu". Nástupní mzda je 21 000 – 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha hydraulického lisu
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
21 000 – 24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - Kroměříž, Sádky - agentura práce
Na Sádkách 3475/4c
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vkládání šrotu do lisu hydraulickou rukou, manipulace se šrotem i ručně, průběžná kontrola kvality, základní údržba stroje, práce fyzicky náročnější
- Požadujeme: odpovědnost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: PD Po-Pá 6:30-15:00, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, možnost nástupu ihned, závodní stravování
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci