Obsluha linky pro výrobu pilových pásů (Zborovice)

KM konsult s.r.o. nabízí v obci Zborovice volnou pracovní pozici "Obsluha linky pro výrobu pilových pásů". Nástupní mzda je 23 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha linky pro výrobu pilových pásů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Zborovice
Mzda:
23 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - pracoviště Zborovice - agentura práce
Hlavní 51
76832

Další informace o volném místu

Pracoviště Zborovice
- Náplň práce: po nástupu na pozici se seznámíte s obsluhou stroje na výrobu pásových nebo rámových pil, naučíte se na něm ovládat nastavení jednotlivých operací a parametrů, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně
- Požadujeme: vhodné i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, výbornou pracovní morálku
- Nabízíme: závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny