Ortoptista/ortoptistka do ambulance (Kroměříž)

Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Ortoptista/ortoptistka do ambulance". Nástupní mzda je od 27 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ortoptista/ortoptistka do ambulance
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 27 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Kroměřížská nemocnice a.s.
Havlíčkova 660/69
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Ortoptista provádí a vyhodnocuje vybraná diagnostická vyšetření, připravuje pacienty k diagnostickým a léčebným výkonům. Poskytuje ošetřovatelskou péči pacientům s oční poruchou, ve spolupráci s lékařem vykonává činnosti při poskytování preventivní, léčebné, diagnostické a dispenzární péče s cílem dosažení co nejlepší zrakové ostrosti a navození jednoduchého binokulárního vidění u vrozených i získaných očních vad. Navrhuje, zhotovovuje a udržuje cvičební ortoptické pomůcky, léčebné přístroje, manipuluje s léčivy a zdravotnickými prostředky, informuje lékaře o průběhu léčby, v rámci práce ve stacionářích zajišťuje bezpečné prostředí ve vztahu ke zdravotnímu stavu dětí, pobyt dětí venku přiměřeně jejich zdravotnímu stavu a realizuje výchovné aktivity.
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: VŠ vzdělání v oboru ortoptista - bakalářský studijní program, příp. specializační pomaturitní studium, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu, spolupráce v týmu, důslednost, empatie, bezúhonnost, spolehlivost
- pracovní úvazek: 40 hodin týdně, možnost zkráceného úvazku 20 hod./týden, možný nástup: 01. 01. 2024, nebo dle dohody
- jednosměnný pracovní režim, plat: od 27.600,-Kč tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe plus zákonné příplatky, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, motivační odměny, 5 týdnů dovolené, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci