Památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově chráněných území (Kroměříž)

Národní památkový ústav nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově chráněných území". Nástupní mzda je 26 600 – 40 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově chráněných území
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Kroměříž
Mzda:
26 600 – 40 120 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Národní památkový ústav, ÚOP v Kroměříži
Riegrovo náměstí 3228/22
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž, působnost pro celý Zlínský kraj
- Náplň práce: zajištění agendy urbanismu a územního plánování na území Zlínského kraje,
výkon odborné památkové činnosti v souladu se zákonem č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči v platném znění, agenda stavebních památek a památkově chráněných území, zpracovávání písemných vyjádření, odborná a konzultační pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost pro orgány samosprávy, státní správy, správce a projektanty, výkon památkového dohledu, tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu, další související činnosti včetně průzkumu památkového fondu a jeho prezentace
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru: architektura, pozemní stavitelství a příbuzné stavební obory; zaměření na památkovou péči, dokumentace památek apod. výhodou, orientaci v oblasti urbanismu a územního plánování, orientaci v projektových dokumentacích, technických výkresech apod., pokročilou znalost práce na PC (zejména MS Office aj.), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, odpovědný přístup, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti, schopnost zvládat zátěžové situace, trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
- Benefity: pět týdnů dovolené, služební mobil, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, volné vstupy do objektů ve správě NPÚ, možnost zvýhodněného mobilního tarifu, dva sick days), pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- Pracovní doba: plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení a ohodnocení dle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (12. platová třída), předpokládaný nástup do zaměstnání: 1. 7. 2023, jinak dle dohody.
- Uchazeči v přihlášce do výběrového řízení zašlou: strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech, včetně kontaktních údajů (telefon, e-mail), doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii.
- Přihlášku do výběrového řízení (včetně kontaktních údajů: telefon a e-mail) doručte do 16. 6. 2023 do 12:00 hodin poštou nebo osobně na adresu podatelny: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži, Riegrovo nám. 3228/22, 767 01 Kroměříž, nebo na e-mail: palkova.zdenka@npu.cz. Obálku / e-mail označte: VĚC: "Výběrové řízení - památkářka/památkář - agenda urbanisty"
- Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem, na nějž bude uchazeč pozván v předstihu. Výsledky výběrového řízení budou uchazečům oznámeny e-mailem. NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění. Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny