Pracovník údržby venkovního areálu - zahradnické práce (Kroměříž)

Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník údržby venkovního areálu - zahradnické práce". Nástupní mzda je 19 000 – 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník údržby venkovního areálu - zahradnické práce
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
19 000 – 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Kroměřížská nemocnice a.s.
Havlíčkova 660/69
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Požadujeme: manuální zručnost, schopnost týmové práce, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Výhodou: zkušenost v oboru, příslušné oprávnění pro práce se zahradní technikou
- Nabízíme: tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe, osobní ohodnocení, výkonnostní bonusy, mimořádné odměny a další složky mzdy, Rychlé nabývání odborných praktických zkušeností a dovedností, Vzdělávání v oblasti soft-skills pro zaměstnance nemocnice, Odměny za pracovní jubileum, odměny při odchodu do důchodu, Možnost roční odměny ve výši měsíční mzdy, Příspěvek na penzijní připojištění, Dárkové poukazy do nemocniční lékárny, Nadstandartní pokoje při léčbě v nemocnici pro rodinu zaměstnance, Zvýhodněné parkování v areálu nemocnice, Výhodné tarify mobilních operátorů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, 5 týdnů řádné dovolené, Příspěvek na stravování, Možnost nákupu občerstvení v bufetu a ve snackových automatech v areálu nemocnice, Zvýhodněné ceny v nápojových automatech, nástup dle dohody

- V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis se Souhlasem se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice "Pracovník údržby venkovního areálu".

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem