Pracovník/ce v sociálních službách (Kroměříž)

Charita Kroměříž nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách". Nástupní mzda je 24 500 – 26 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
24 500 – 26 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Charita Kroměříž - Kontaktní centrum "PLUS"
Ztracená 63/1
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž - Kontaktní centrum "PLUS"
- Požadavky na pracovní pozici: dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), vyjasněný vztah k drogám, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, iniciativa, týmová spolupráce, trestní bezúhonnost
- Dovednosti: komunikační dovednosti, práce na PC, dobrý písemný projev, základní orientace v oblasti sociálních služeb, orientace v drogové problematice výhodou, aprobace v adiktologii výhodou, psychoterapeutický výcvik výhodou
- Pracovní doba terénního pracovníka: pondělí až čtvrtek 15:00 - 19:00 hod., pátek 7:30 - 16:00 hod., víkendy a svátky volné, rozdělení pracovní doby: polovina pracovní doby v Kontaktním centru Plus, druhá polovina pracovní doby terénní práce (firemním automobilem)
- Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci s lidmi, práci v certifikovaném zařízení s více než dvacetiletou tradicí, 25 dní dovolené, pracovní benefity např. příspěvek na ošacení, vzdělávání hrazené zaměstnavatelem, týmovou a individuální supervizi

- Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na email sylvie.osickova@kromeriz.charita.cz nejpozději do 28. června 2022.
Případné dotazy je možné zodpovědět telefonicky u vedoucí sociální služby Mgr. Sylvie Osičkové na telefonu 734 237 840 nebo na emailu sylvie.osickova@kromeriz.charita.cz. Vybraní uchazeči budou elektronicky pozváni k ústnímu výběrovému řízení, které proběhne 29. června 2022.
Zasláním požadovaných dokumentů uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo jej zrušit kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny