Provozní technik (Kroměříž)

Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Provozní technik". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní technik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Kroměřížská nemocnice a.s.
Havlíčkova 660/69
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: práce a úkony související s provozem budov (např. sledování a vyhodnocování spotřeb energií, kontrola prováděných prací, koordinace a plánování oprav a stav. údržby, administrativní práce, apod.).
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou (technické obory výhodou), výborná znalost práce na PC a MS Office, řidičský průkaz sk. B, čtení technické dokumentace výhodou, znalost v oblasti energetiky a životního prostředí výhodou, přehled v oblasti ZTI výhodou, samostatnost, organizační schopnosti
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Benefity: prostor pro další vzdělávání, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici, zvýhodněný tarif mobilních operátorů pro zaměstnance i rodinu, zzdělávání v oblasti soft-skills pro zaměstnance nemocnice, parkování v areálu, slevy na cestování a další zaměstnanecké benefity
- V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis se souhlasem se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice "provozní technik", příp. kontakt telefonicky pan Hájek Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem