Ředitel / ředitelka v mateřské školce (Skaštice)

Mateřská škola Skaštice, okres Kroměříž nabízí v obci Skaštice volnou pracovní pozici "Ředitel / ředitelka v mateřské školce". Nástupní mzda je 30 930 – 36 330 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ředitel / ředitelka v mateřské školce
Obor(y):
Finance , Management , Výchova a vzdělávání
Obec:
Skaštice
Mzda:
30 930 – 36 330 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Mateřská škola Skaštice, okres Kroměříž
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Skaštice
- Požadavky: splněné předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činnosti ředitele školy/školského zařízení podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, znalost problematiky organizace, řízení a financování ve školství a příslušných předpisů
- Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky 3. 1. 2022

- Náležitosti písemné přihlášky: formulaci, ze které vyplyne, že se jedná o přihlášku uchazeče do konkursního řízení na uvedené vedoucí pracovní místo, jméno a příjmení uchazeče včetně titulu, datum narození uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, korespondenční adresa uchazeče (liší-li se od adresy místa trvalého pobytu)
- K písemné přihlášce musí být přiloženy originály nebo úředně ověřené kopie následujících dokumentů: doklady o požadované odborné kvalifikaci (diplom a vysvědčení o státní zkoušce nebo diplom a dodatek k diplomu, poznámka: u mateřské školy popřípadě vysvědčení o maturitní zkoušce), doklad o průběhu zaměstnání, ze kterého vyplývá délka praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů), strukturovaný profesní životopis, koncepci dalšího rozvoje organizace (max. rozsah 3 stran formátu A4), výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele/ředitelky organizace (ne starší 2 měsíců)

- Písemnou přihlášku s výše uvedenými dokumenty doručte nejpozději do 30. 9. 2021, na adresu: Obecní úřad Skaštice, Skaštice 113, 767 01 Kroměříž. Obálku označte slovy: KONKURSNÍ ŘÍZENÍ - NEOTVÍRAT

Kontakt na zaměstnavatele

Mateřská škola Skaštice, okres Kroměříž - Obec Skaštice
Jaromír Přikryl
Starosta obce


Poslední změna: před 2 týdny