Referent/ka technické přípravy výroby (Kroměříž)

MORAVIA ŘETĚZY a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Referent/ka technické přípravy výroby". Nástupní mzda je 25 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka technické přípravy výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
25 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Hulínská 1799/1
76701

573 360 365

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Tvorba a kontrola skladových karet, Zadávání výrobních příkazů a kompletačních listů na základě požadavků z obchodního úseku, Vytváření kusovníků pro část sortimentu, Spolupráce s kolegy napříč všemi úseky (obchod, nákup, technologie, výroba a montáž)
- Naše požadavky: Ukončené min. SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně strojírenství), Zkušenosti z obdobné pozice velkou výhodou, Povědomí o oblasti technologie obrábění a výroby (soustružení, frézování), Zevrubná orientace v materiálech (železné kovy), Orientace ve výkresové dokumentaci, Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
- Naše nabídka: Možnost profesního růstu, Smlouvu na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na dobu neurčitou, Stravenkový paušál ve výši 50 Kč/den a stravování v areálu společnosti, Další možnosti mimořádných odměn, Nástup ihned nebo dle dohody
- kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Ing. Jitka Vašinová
573 360 365
prace@moravia-retezy.cz


Poslední změna: před 3 týdny