Řidič /skladník/prodejce olejů a maziv (Morkovice-Slížany)

LED - JAPA OIL, s.r.o. nabízí v obci Morkovice-Slížany volnou pracovní pozici "Řidič /skladník/prodejce olejů a maziv". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidič /skladník/prodejce olejů a maziv
Obor(y):
Doprava
Obec:
Morkovice-Slížany
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
LED - JAPA OIL, s.r.o.
Komenského 872
76833

602 747 429,

Další informace o volném místu

pracoviště Morkovice
- Náplň práce: Příjem - výdej zboží zákazníkům, nakládka - vykládka zboží na auta, práce s VZV. Práce ve skladě olejů - maziv. Analýza vývoje prodejů, návrhy opatření ke zvýšení prodeje a zlepšování´služeb zákazníkům. Efektivní komunikace s vedením společnosti.
- Požadujeme: Vyučení /SŠ vzdělání, Řidičský průkaz skupiny B podmínkou /aktivní řidič, Průkaz na VZV výhodou (možnost dodělání přes firmu), Zdravotní způsobilost k výkonu práce, Výborná znalost práce s PC - MS Office, Outlook, Velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti, Příjemné a reprezentativní vystupování, Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, trpělivost, kolegiálnost, Vysoké pracovní nasazení, flexibilita.
- Nabízíme: Možnost seberealizace, odborný a profesní růst, Fixní mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích, Mzda: 20 000 + v závislosti osobního aktivního přístupu z dosaženého obratu, Pracovní doba: 7:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 hod., Pracovní poměr na dobu určitou, po zkušební době možnost prodloužení na dobu neurčitou, Nástup ihned nebo dle dohody
- V případě zájmu zašlete motivační dopis a svůj životopis na e-mail: ledjapaoil@seznam.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

LED - JAPA OIL, s.r.o.
Pavel Ledvina
jednatel
602 747 429,
ledjapaoil@seznam.cz


Poslední změna: před 2 týdny