Sociální pracovník / sociální pracovnice (Kroměříž)

Charita Kroměříž nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Sociální pracovník / sociální pracovnice". Nástupní mzda je 21 750 – 28 875 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník / sociální pracovnice
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
21 750 – 28 875 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Kroměříž - Sociální rehabilitace Zahrada
Na Kopečku 1480/4
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Vyhledávání zájemců o službu, vedení celého procesu jednání se zájemcem a smluvního zajištění uživatele ve službě. Individuální plánování průběhu poskytování služby a podpora uživatele Sociální rehabilitace Zahrada při naplňování cílů uživatele. Včetně vyhodnocování míry naplnění zvolených cílů. Jste klíčovým pracovníkem cca 8 uživatelů. Úzká spolupráce s psychiatrickými zařízeními a ambulantními psychiatry, s Centrem duševního zdraví, s opatrovníky. Komunikace s dalšími členy podpůrné sítě uživatele službyv rámci multidisciplinární spolupráce. Vedení požadované dokumentace v písemné a elektronické formě.

- Požadavky na pracovní pozici: Odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka v sociálních službách (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), Uživatelská znalost práce na počítači. Zdravotní způsobilost a čistý trestní rejstřík. Schopnost především týmové, ale i samostatné práce. Odolnost vůči psychické zátěži a stresu. Empatii a vnímavost vůči potřebám uživatelů s duševním onemocněním. Komunikační a organizační schopnosti, profesionální a příjemné vystupování. Důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů. Ochota učit se novému a dále se vzdělávat.
- Výhodou: ŘP skupiny B, Zkušenost na pozici obdobného charakteru
- Nabízíme: Úvazek 0,75, Profesní růst - supervize, další vzdělávání, stáže. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci. Prostor pro realizaci vlastních nápadů. 25 dní dovolené + 1 den ředitelského volna.
- Plat: 21 750 Kč a 1 125 Kč osobní ohodnocení u vzdělání VOŠ, 21 750 Kč a 1 500 Kč osobní ohodnocení u vzdělání Bc. a Mgr.

- Do výběrového řízení se můžete hlásit do 18. 8. 2022. Výběrové řízení proběhne v pondělí 22.8.2022
V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu: barbora.koubkova@kromeriz.charita.cz. Do předmětu uvádějte název pracovní pozice.
Máte-li zájem o více informací o této pozici, neváhejte nás kontaktovat: Mgr. Barbora Koubková, Vedoucí Sociální rehabilitace Zahrada, Tel.: 734 788 082.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem