Sociální pracovník/ce (Kroměříž)

Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/ce
Obor(y):
Výchova a vzdělávání , Služby , Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s.
Velehradská 625/4
76701

777 882 183

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením. Poskytování konzultací a intervencí v ambulantní i terénní formě, vedení dokumentace. Spolupráce se subjekty v zájmu uživatelu služby, aktivní vyhledávání, informací pro uživatele. Práce na rozvoji služby, kvality a propagace. Podílení se na realizaci aktivit pro cílovou skupinu služby.
- Požadavky: Vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání odpovídající požadavkům na kvalifikaci sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Zkušenosti s poskytováním sociálních služeb. Komunikační dovednosti, schopnost naslouchat, empatie. Znalost práce na PC. Schopnost učit se novým věcem s ohledem na cílovou skupinu uživatelů
služeb – znakový jazyk, zásady komunikace se sluchově postiženými apod. Bezúhonnost – dokládá se výpisem z rejstříku trestů.
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: Možnost podílet se na dalším rozvoji služeb, Odborné vzdelávání
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pracovatvcentru@email.cz, příp. kontakt telefonicky (JEN SMS).

Kontakt na zaměstnavatele

Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž, o.p.s.
Michal Loučka
777 882 183
pracovatvcentru@email.cz


Poslední změna: před 3 dny