Sociální pracovník/ce (Kroměříž)

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce". Nástupní mzda je 28 340 – 41 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/ce
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
28 340 – 41 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace - DpS U Kašny
Riegrovo náměstí 159/15
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb, základní sociální agenda včetně zajišťování standardní dokumentace
- Požadavky: VOŠ / VŠ vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, Znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících, praxe ve vedení základní sociální agendy a dokumentace, znalost právní agendy, profesní vystupování, znalost práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
- zástup za MD, pracovní úvazek: 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, 10. platová třída, platový tarif dle započitatelné praxe v oboru, příloha č. 3 k NV č. 341/2017 Sb.

- Uchazeči zašlou: Žádost a strukturovaný profesní životopis, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: obrucova@sskm.cz, do 31.05.2023.
Kontaktní osoba: Obručová Eva, tel. 720 036 237. Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici, budou pozváni k přijímacímu řízení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem