Sociální pracovník/pracovnice (Holešov)

Úřad práce České republiky nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice". Nástupní mzda je 21 260 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Holešov
Mzda:
21 260 – 31 240 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Holešov
Tovární 1407/28
76901

Další informace o volném místu

Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Holešov

- Hlavní náplň činnosti: Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím dávek pomoci v hmotné nouzi, poskytovat základní sociální poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace, Přijímání žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek, Provádění místního a sociálního šetření pro účely přiznání a výplaty dávek hmotné nouze, Rozhodování o dávkách pomoci v hmotné nouzi. Vykonávání kontrolní činnosti využívání dávek pomoci v hmotné nouzi

- Kvalifikační a další požadavky: Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální politiku, sociální péči, sociální patologii, právo, speciální pedagogiku. Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka – výhodou.

- Pracovní podmínky: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 10. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup - 1. března 2022.. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31.1. 2022 na e-mailovou adresu: josef.pospisilik@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Holešov
Ing. Mgr. Josef Pospíšilík
vedoucí kontaktního pracoviště
josef.pospisilik@uradprace.cz


Poslední změna: před 5 dny