Sociální pracovník/pracovnice (Kroměříž)

Společnost Podané ruce o.p.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice". Nástupní mzda je 23 500 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Obor(y):
Výchova a vzdělávání , Služby , Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
23 500 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Společnost Podané ruce o.p.s. - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Kroměříži
Velehradská 625/4
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
- Pracovní náplň: přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 6 – 26 let (individuální i skupinová), a to v ambulantní i terénní formě, organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů, administrativa sociální služby
- Požadavky: ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření – předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách), trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, schopnost práce v týmu, pozitivní přístup k sociální práci a ochotu vymýšlet nové postupy, zdravotní způsobilost, ochotu pracovat i v odpoledních hodinách (otevírací doba centra je do 17 hod.)
- Výhodou: je silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: Pracovní poměr na 1,0 úvazek s nástupem od 1.6.2023 nebo dle dohody, smlouvu na dobu určitou (do 31.5.2024) s možností prodloužení (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání, 6 týdnů dovolené, supervizi a odborný dohled, mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe 23 500 – 32 000 Kč hrubé mzdy, navíc 800 Kč příplatek a po uplynutí zkušební doby osobní ohodnocení 2 000 Kč.

- Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 31.5.2023 na adresu rumanova@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení – NZDM Kroměříž služba“.
Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne po předchozí telefonické dohodě. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, předčasně ukončit, případně zrušit.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem