Specialista/ka dávek SSP a dávek pěstounské péče (Holešov)

Úřad práce České republiky nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Specialista/ka dávek SSP a dávek pěstounské péče". Nástupní mzda je 24 100 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista/ka dávek SSP a dávek pěstounské péče
Obor(y):
Administrativa , Obrana a ochrana
Obec:
Holešov
Mzda:
24 100 – 31 820 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Holešov
Tovární 1407/28
76901

Další informace o volném místu

Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Holešov

- Hlavní náplň činnosti: Příjem žádostí o dávky státní sociální podpory a dávky pěstounské péče. Kompletace podkladů k žádostem. Komplexní zpracování, posuzování a vyhodnocování nároku na dávky dle zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí a v souladu s dalšími právními normami. Vedení správního řízení. Komunikace s klienty a poskytování poradenství v oblasti dávek SSP a dávek PP.
- Kvalifikační a další požadavky: Ukončené SŠ vzdělání. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC. Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
- Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup leden 2023. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání rodičovské dovolené.
- Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 30. listopadu 2022 na e-mailovou adresu josef.pospisilik@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Celkové znění inzerátu: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/specialista-davek-ssp-a-davek-pestounske-pece-kop-holesov-30-11-2022

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny