Specialista/ka trhu práce (Kroměříž)

Úřad práce České republiky nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Specialista/ka trhu práce". Nástupní mzda je 24 100 – 28 920 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista/ka trhu práce
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Kroměříž
Mzda:
24 100 – 28 920 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Kroměříž
Erbenovo nábřeží 4251/2c
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště Kroměříž, Oddělení trhu práce

- Hlavní náplň činnosti: Analýza jednotlivých faktorů trhu práce, včetně realizace monitoringu a marketingu zaměstnavatelů. Poradenství pro zaměstnavatele. Vedení seminářů, zajištění předvýběrových a výběrových řízení pro zaměstnavatele. Monitoring volných pracovních míst na místním trhu práce a spolupráce se zaměstnavateli při jejich obsazování. Zajišťování agendy volných pracovních míst. Zadávání volných pracovních míst na portál MPSV a aktualizace dat. Realizace nástrojů a opatření aktivní politiky zaměstnanosti. Zpracovávání úhrady příspěvků, vrácení příspěvků, vyhotovování platebních poukazů a ověřování plateb. Vyřizování žádostí, stížnosti a dalších písemnosti a podání spojených s vykonávanými agendami, poskytování součinnosti oprávněným orgánům veřejné správy, soudům a orgánům činným v trestním řízení.

- Kvalifikační a další požadavky: Střední vzdělání s maturitní zkouškou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Word a MS Excel). Výborné komunikační dovednosti. Samostatnost, pečlivost a důslednost. Organizační schopnosti a aktivní přístup k vykonávaným činnostem. Řidičský průkaz sk. B – výhodou.

- Pracovní podmínky: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup - srpen 2022. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.
- Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

- Do výběrového řízení vyhlášeného na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, přiložte prosím: motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii dokladu o dosaženém vzdělání.

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 30. června 2022 na e-mailovou adresu: stanislav.ulehla@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 2 týdny