Učitel/ka odborných předmětů - oblast nábytkářství (Bystřice pod Hostýnem)

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Učitel/ka odborných předmětů - oblast nábytkářství". Nástupní mzda je 33 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Učitel/ka odborných předmětů - oblast nábytkářství
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
33 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
Holešovská 394
76861

Další informace o volném místu

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Požadujeme: Vysokoškolské odborné vzdělání, Pedagogické vzdělání není podmínkou (je možné si ho dodělat dodatečně), Zkušenosti z praxe výhodou, Chuť být součástí individuálního přístupu ke vzdělávání
- Nabízíme: finanční ohodnocení dle úvazku a praxe (33 000 - 42 000 Kč), Nástup: 1. 9. 2022 na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, Šanci nejen zkušeným učitelům ale i absolventům a zájemců z praxe, Individuální přístup k učitelům i žákům, Vzdělávání s důrazem na osobnost žáků, Možnost rozvíjet svou kreativitu, přinášet nové nápady, Osobnostní růst a velkou podporu ve vzdělávání, Příležitost dělat práci, která přináší radost a uplatnění, Výhodné benefity (FKSP, školní stravování, výhodné tarify pro soukromé mobily)
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pastyrikova@ssno.cz, sekretariat@ssno.cz nebo kontakt telefonicky (tel. 573 380 802).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci