Údržbář ve výrobě a v provozu firmy (Bystřice pod Hostýnem)

BeMi, spol. s r.o. nabízí v obci Bystřice pod Hostýnem volnou pracovní pozici "Údržbář ve výrobě a v provozu firmy". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Údržbář ve výrobě a v provozu firmy
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Bystřice pod Hostýnem
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
BeMi, spol. s r.o.
Meziříčská 1559
76861

Další informace o volném místu

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- základní opravy elektrických zařízení a např. vyměnit zářivku i ve 4m výšce (ideálně propadlá vyhláška 50), znalost spojovacích materiálů, umět svařovat (svářečský průkaz není nutný) apod.
- Požadavky: řidičský průkaz sk.B (pro občasné závozy dodávkou), běžnou uživatelskou znalost PC (základní znalost Excel a Word), ovládání emailové komunikace a smart telefonu, technické myšlení, manuální zručnost, organizační schopnosti (odborné nebo složité činnosti zařídit externě), schopnost aktivně a samostatně pracovat na svěřených úkolech, dotahovat věci do konce, ovládání VZV je výhodou
- Nabízíme: pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod., pracovní oděvy a boty, stravenkový paušál, odměny, 13. plat, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jana.cernickova@bemi.cz., příp. kontakt telefonicky paní Černíčková, tel. 606 508 359.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem