VEDOUCÍ DOMOVA PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM ZBOROVICE, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ KROMĚŘÍŽ A MORKOVICE (Zborovice)

Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace nabízí v obci Zborovice volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ DOMOVA PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM ZBOROVICE, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ KROMĚŘÍŽ A MORKOVICE". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VEDOUCÍ DOMOVA PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM ZBOROVICE, CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ KROMĚŘÍŽ A MORKOVICE
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Zborovice
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace - DZP Zborovice
Hlavní 1
76832

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce
* Domov pro osoby se zdravotním postižením, Hlavní 1, 768 32 Zborovice
* Chráněné bydlení Morkovice, Nádražní 144, 768 33 Morkovice Slížany
* Chráněné bydlení Kroměříž, Kojetínská 1126/54, U sýpek 1316/5, 767 01 Kroměříž
pracoviště Zborovice

- Náplň práce: komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy domova pro osoby se zdravotním postižením
- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání. Zkušenosti s vedením týmu, dobré organizační a komunikační dovednosti, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Orientace v problematice řízení příspěvkové organizace a znalost legislativy vztahující se k sociálním službám je výhodou. Bezúhonnost, loajalita a flexibilita.

- Uchazeči zašlou: přihlášku, profesní životopis a motivační dopis, koncepci rozvoje DZP Zborovice, min. 1x A4, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo telefonu, datum a podpis.
- Požadované dokumenty doručte do 31. 5. 2022 do 12:00 na e-mail: barbora.mikulkova@ssluh.cz. Uchazeči, kteří budou splňovat požadované náležitosti budou pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční na ředitelství Sociálních služeb Uh. Hradiště, p. o., Štěpnická 1139, Uherské Hradiště.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem