Vedoucí ekonomického úseku (Morkovice-Slížany)

Hanhart Morkovice s.r.o. nabízí v obci Morkovice-Slížany volnou pracovní pozici "Vedoucí ekonomického úseku". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí ekonomického úseku
Obor(y):
Finance , Management
Obec:
Morkovice-Slížany
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Hanhart Morkovice s.r.o.
Nádražní 453
76833

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce: Nastavení procesů a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti. Zajišťování efektivnosti hospodaření organizace. Analyzování finančních ukazatelů podnikového controllingu. Dohled nad kompletním vedením účetnictví v účetní jednotce. Zajištění plnění daňových a odvodových povinností. Formulování a řízení personální politiky organizace, vytváření a implementace personální strategie. Implementace obecně závazných právních předpisů a komplexní zajištění odborné metodické činnosti v oblasti účetnictví, daní a mezd.
- Požadujeme: Bc./VŠ vzdělání ekonomického směru, nebo 10 let praxe na pozici ekonom, hlavní účetní, pracovník controllingu, Právní povědomí a orientace v účetních, daňových a pracovněprávních předpisech, Znalost práce s účetními programy, Využívání prostředků výpočetní techniky (operační systém, word, excel, internet, elektronická pošta), Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, Znalost anglického jazyka výhodou, Řidičský průkaz skupiny B, Pečlivost a preciznost, samostatnost, kreativita, analytické myšlení, organizační schopnosti, schopnost vedení a motivace podřízených, zvládání zátěže, odolnost proti stresu
- Nabízíme: Platové ohodnocení dle kvality a zkušenosti uchazeče/ky, Manažerský balíček (auto, mobil, notebook), 25 dní dovolené, Příspěvek na stravování, Možnost dalšího vzdělávání, Měsíční a roční odměny ze zisku, Firemní akce, 7,5 hodinová pracovní doba, Příspěvky při významných životních údálostech, pro dárce krve aj.
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Remešová, tel: 602 546 099), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci