Vedoucí úseku řízení kvality (Morkovice-Slížany)

Hanhart Morkovice s.r.o. nabízí v obci Morkovice-Slížany volnou pracovní pozici "Vedoucí úseku řízení kvality". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí úseku řízení kvality
Obor(y):
Administrativa , Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Morkovice-Slížany
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Hanhart Morkovice s.r.o.
Nádražní 453
76833

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce: Řízení úseku kvality - provozní chod, jako např. PPAP, Provádění měření a metrologie, SPC, 8D, atd., Odpovědnost za systém řízení kvality a metrologie, Řešení interních a externích (dodavatelských a zákaznických) neshod, Příprava k interním a externím auditům dle ISO 9001 a IATF 16 949, Definování a zlepšování svěřených KPI, Nastavování dat v MES systému, Tvorba programů
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání, technické zaměření (strojní, elektro) významnou výhodou, Znalost statistických metod, nástrojů kvality a PPAP, Orientace v metrologii, Znalost AJ - slovem i písmem nutná /min. B2/, Řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič), Orientace na výsledek, tah na bránu, odolnost proti stresu
- Nabízíme: Měsíční bonusy dle výsledků, Manažerský balíček (Auto, notebook, mobil), 25 dní dovolené, Příspěvek na stravování, Možnost dalšího vzdělávání, Měsíční a roční odměny ze zisku, Firemní akce, 7,5 hodinová pracovní doba, Příspěvky při významných životních údálostech, pro dárce krve aj.
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Remešová, tel: 602 546 099), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 dny