Zástupce vedoucího výroby rozváděčů nízkého napětí (Kroměříž)

Elektro Kroměříž a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Zástupce vedoucího výroby rozváděčů nízkého napětí". Nástupní mzda je od 34 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zástupce vedoucího výroby rozváděčů nízkého napětí
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 34 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Elektro Kroměříž a.s.
Kaplanova 2066/2b
76701

Další informace o volném místu

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: řízení výroby elektrorozvaděčů, přidělování zakázek jednotlivým zaměstnancům, hlídání mezioperačních kontrol, termínů dokončení, koordinace balení, nakládky a expedice výrobků, přidělování OOPP a nářadí, tvoření objednávek nářadí a prac. nástrojů atd.
- Požadavky: SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe v oboru nutná, osvědčení dle vyhl č. 50/1978 Sb., případně zákona č. 250/2001 Sb., řízení činností prováděné dodavatelským způsobem a řízení provozu, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce PC, řidičský průkaz skupiny B, osobní předpoklady pro vedení pracovního kolektivu, samostatnost a organizační schopnosti, spolehlivost a flexibilita, znalost BOZP, orientace v zákoníku práce, psychická odolnost
- nástup možný ihned, HM - po zapracování platový růst
- Nabízené výhody: 25 dní dovolené, zaměstnanecké benefity, osobní ohodnocení, dotované stravování v místě pracoviště, příspěvek na penzijní připojištění
- Kontakt telefonicky Po - Pá, 7:00-14:00 hod., příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílat na email: orsagova.miroslava@ekm.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny